Szukając oryginalnych, ale i funkcjonalnych rozwiązań do własnego mieszkania warto pomyśleć o nowoczesnych szafach na wymiar. Szafy na wymiar coraz częściej wybierane są zamiast mebli z gotowych kolekcji, tworzonych w fabrykach. Dlaczego? Klienci mówią tu przede wszystkim o możliwości zaprojektowania wnętrza takiej szafy, ale nie tylko. Co sprawia, że jest to jeden z popularniejszych mebli?

Szafy na wymiar – innowacyjne rozwiązania w naszych domach

Szafy na wymiar to przede wszystkim wygoda – przekonują projektanci z firmy Rega Meble z Bielska-Białej, w której na co dzień tworzone są szafy. Szafy takie pozwalają na maksymalne wykorzystanie danej przestrzeni, zabudowanie problematycznych elementów, takich jak skosy. Dodatkowo szafy takie tworzone są od początku do końca zgodnie z naszym pomysłem i potrzebami. Oznacza to, że możemy wybrać nie tylko wygląd szafy z zewnątrz, ale też zaprojektować to, jak będzie ona wygląda w środku. 

Czy znasz zalety szaf na wymiar?

Bez wątpienia najważniejszą zaletą szafy na wymiar jest fakt, że może być ona wykonana z dowolnie wybranych przez klienta materiałów: desek meblowych, desek laminowanych, ale też drewna naturalnego, wykończona fornirem. Klient samodzielnie wybiera również systemy zastosowane w szafach: od klasycznych zawiasów, poprzez prowadnice, aż po podnośniki gazowe i inne zaawansowane techniczne systemy. Szafa może być skonstruowana w taki sposób, aby odpowiadała naszym potrzebom: w jej wnętrzu możemy umieścić klasyczne półki o konkretnym rozstawie, ale również szuflady, podwieszane kosze, drążki do wieszania ubrań. Taka opcja pozwala też na zachowanie wysokiej wygody w przechowywaniu – szafa zabudowana pod sam sufit pozwoli na wykorzystanie maksymalnej ilości miejsca i znalezienie przestrzeni dla każdego przedmiotu, który pragniemy w niej schować. 

Comments are closed.