Odpoczynek wśród zieleni i blisko słońca to najlepsza forma relaksu. Jak zaaranżować miejsce wypoczynku w ogrodzie? Z pewnością pomogą w tym wysokiej jakości meble ogrodowe, dodatki. Szeroki wybór elementów ogrodowych pozwoli stworzyć wymarzoną strefę relaksu. Od czego zacząć?

Wygodne miejsce wypoczynku w ogrodzie – wybieramy meble

By stworzyć miejsce wypoczynku w ogrodzie, przede wszystkim potrzebujemy wygodnych mebli ogrodowych. Szeroki wybór kolekcji meblowych pozwala na dowolne zaaranżowanie przestrzeni. Projektanci proponują przede wszystkim meble technorattanowe, które wspaniale sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Meble wykonane z technorattanu dostępne są w szerokiej gamie kolorów, co pozwala na jeszcze ciekawsze aranżacje. Atutem kolekcji technorattanowych jest bez wątpienia fakt, że są one niezwykle rozbudowane – znaleźć w nich można wszystko co potrzebne do wykreowania wygodnej strefy wypoczynkowej. Inną propozycją na miejsce wypoczynku w ogrodzie są meble rattanowe. Naturalny rattan pozyskiwany jest dzisiaj z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że jego pozyskiwanie nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

Miejsce wypoczynku w ogrodzie w cieniu parasola

Aby odpoczynek na świeżym powietrzu był przyjemniejszy, warto zadbać o to, by miejsce wypoczynku w ogrodzie było zacienione. Najprostszą metodą na zacienienie jest wykorzystanie parasola ogrodowego. Nowoczesne parasole ogrodowe zaskakują pod względem elegancji, ale też funkcjonalności. Parasole posiadają stabilną oś wykonaną z aluminium, na jej szczycie osadzona jest obszerna czasza. Tkanina czaszy to materiał poliestrowy pokryty warstwą poliuretanu. To połączenie sprawia, że tkanina nie płowieje, jest zabezpieczona przed wilgocią.

Comments are closed.