Szukając idealnego miejsca na wypoczynek nie musimy wyjeżdżać na kosztowne wczasy – dysponując nawet niewielkim ogrodem czy tarasem możemy bez trudu zaprojektować miejsce, które służyć będzie wszystkim domownikom. Jakie dodatki na taras wybrać? Jakie meble tarasowe okażą się najlepsze?

Meble technorattanowe i dodatki na taras

Nie ma wątpliwości, że podstawą na przydomowym tarasie powinny być wygodne meble ogrodowe. Wśród licznych propozycji wyróżniają się przede wszystkim meble technorattanowe – ten rodzaj mebli ceniony jest głównie przez wzgląd na nowoczesny design, ale też świetne parametry techniczne. Meble technorattanowe dostępne są w rozbudowanych kolekcjach, w których zwracają uwagę przede wszystkim sofy narożne, ale też leżanki ogrodowe, wygodne, obszerne fotele czy stoliki kawowe. Meble technorattanowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – stelaże te zabezpieczone są przed korozją oraz odkształcaniem. Okrycie mebli to plecionka technorattanowa – tworzywo syntetyczne o wysokiej odporności na ścieranie, uszkodzenia, działanie promieni UV. Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu znajdziemy u topowych producentów, w tym w sklepie gardenspace.pl. Jakie dodatki na taras możemy wybrać?

Przyjemne dla oka dodatki na taras

Chcąc zaprojektować taras w sposób ciekawy wybierzmy dodatki na taras. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się przede wszystkim kolorowe poduszki i pledy, które pozwolą podnieść komfort wypoczynku oraz zapewnić nam izolację termiczną podczas chłodniejszych wieczorów. Dodatki na taras to również eleganckie donice technorattanowe czy cementowe, w których możemy posadzić nasze ulubione rośliny i cieszyć się ich widokiem w okresie lata. Interesującymi elementami mogą być też lampiony czy lampki solarne. 

Comments are closed.