Lekkie meble ogrodowe z rattanu tchną życie w zewnętrzną przestrzeń otaczającą Twój dom. Aby stworzyć piękną,  praktyczną aranżację nawiązującą do leniwego, tropikalnego klimatu, nie trzeba wiele – komplet rattanowy, nastrojowe oświetlenie, dekoracje przywiezione z wakacji i bujne, egzotyczne rośliny w zupełności wystarczą, abyś stworzył dla siebie i bliskich prywatny kawałek raju.

Styl i wygoda: meble ogrodowe z rattanu

Meble ogrodowe z rattanu wpisują się w modny w ostatnim czasie styl kolonialny. Nieszablonowa konwencja jest połączeniem elegancji rodem z XIX-wiecznej Anglii z rzemieślniczą kulturą dawnych plemion afrykańskich i azjatyckich. Szykowna, dekoracyjna forma zyskuje całkiem nowy wyraz dzięki wykorzystaniu surowego, naturalnego materiału. Krzesła, sofy, fotele i inne meble ogrodowe wyplatane właśnie z rattanu pięknie prezentują się na tle bujnej zieleni. Meble stworzone z myślą o tarasach, balkonach i werandach często pojawiają się również w wysmakowanych wnętrzach. Naturalne akcenty ocieplają pomieszczenia i sprawiają, że stają się one bardziej przytulne.

Meble rattanowe Vimine – sztuka meblarska

Chcesz w tym roku odświeżyć swój ogród i potrzebujesz inspiracji? Wszystkim osobom marzącym o stworzeniu urokliwego, stylowego zakątka przed domem polecamy meble rattanowe Vimine. W katalogu producenta znajdziesz ogrom ciekawych, efektownych mebli i dodatków w stylu kolonialnym – zgrabne sofy, głębokie fotele (w tym również modele bujane), lekkie krzesła, niewielkie stoliki oraz imponujące, solidne stoły z egzotycznego drewna tekowego. Co ważne, każdy komponent kolekcji wykonany jest w całości ręcznie z ekologicznego surowca pozyskanego z roślin uprawianych na plantacjach zrównoważonego rozwoju. Rzemieślniczy kunszt wykonania widoczny jest w wykończeniu każdego detalu!

Comments are closed.