Szukając inspiracji na zaaranżowanie tarasu przy domu warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania… w nowym wydaniu! Jedną z propozycji topowych producentów są dzisiaj meble technorattanowe. Czym różnią się one od kolekcji dostępnych kilka lat temu? Czy meble technorattanowe sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej?

Dlaczego warto wybrać meble technorattanowe?

Nowoczesne meble technorattanowe to świetna inwestycja – meble takie odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu. Niska waga, atrakcyjna cena oraz wspaniały design to tylko niektóre z licznych zalet kolekcji technorattanowych. Meble ogrodowe z technorattanu sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej: na balkonie, na tarasie, w ogrodzie, na werandach czy patio, ale również w strefach SPA. Wysoka jakość takich mebli potwierdzona jest licznymi opiniami zadowolonych użytkowników.

Jak tworzone są meble technorattanowe? Ich budowa jest dość prosta: stelaże tworzone są z lekkich konstrukcji aluminiowych, które zabezpieczone są przed wilgocią i odkształcaniem. W przypadku wierzchu meble pokrywa plecionka syntetyczna, do złudzenia przypominająca naturalny rattan. Materiał ten nie wchłania brudu, wilgoci, nie jest podatny na niskie czy wysokie temperatury, nie traci koloru pod wpływem promieniowania słonecznego. Meble technorattanowe zachowują doskonały wygląd nawet po wielu latach użytkowania.

Miejsce wypoczynkowe z parasolem ogrodowym

Meble technorattanowe to pierwszy krok w stronę wygodnego miejsca wypoczynkowego. Warto również zadbać o to, skutecznie ochronić się przed palącym słońcem. W tym celu warto wybrać jeden z nowoczesnych parasoli ogrodowych. Parasole posiadają dzisiaj wiele punktów regulacji, przez co bez trudu dopasujemy kąt padania cienia.

Comments are closed.