Jak skutecznie dbać o dobrą kondycję naszej skóry twarzy? Okazuje się, że wraz z upływem lat stosowanie kremów i balsamów to zdecydowanie za mało. Rozwiązaniem rekomendowanym przez lekarzy i dermatologów są lasery kosmetyczne i medyczne. Jak działają? Gdzie możemy skorzystać z zabiegów z wykorzystaniem takich laserów?

Jak wykorzystywane są lasery kosmetyczne i medyczne?

Nowoczesne lasery kosmetyczne i medyczne to prawdziwy przełom w procesie dbania o skórę twarzy. Dzięki zaawansowanej technologii możliwe stało się nie tylko redukowanie zmarszczek, ale też skuteczna walka z bliznami czy też minimalizowanie przebarwień skórnych. Lasery kosmetyczne i medyczne pozwalają na wykonanie laserowego liftingu twarzy oraz pozwalają na widoczne odmłodzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jak działają takie lasery?

Lasery kosmetyczne i medyczne SHAR-POL emitują wiązkę światła o określonej długości. Wiązka ta penetruje naskórek i skórę, w wyniku czego podgrzewana jest woda w tkankach. Poprzez działanie odpowiednią temperaturą woda zostaje odparowana, co prowadzi do kontrolowanego uszkodzenia komórek. Efektem działania lasera jest powstawanie mikroskopijnych kolumn w skórze. To również moment, kiedy nasz organizm rozpoczyna procesy regeneracyjne. Działanie laserem odbywa się w ściśle określony sposób – wiązka lasera kierowana jest na skórę w określonych miejscach.

Jak regeneruje się skóra po zabiegu laserem kosmetycznym i medycznym?

Działanie lasera powoduje obkurczenie kolagenu zawartego w skórze – w ten sposób rozpoczyna się proces tworzenia nowych włókien kolagenowych. Lasery kosmetyczne i medyczne w rękach doświadczonego lekarza pozwolą na wyrównaną walkę ze zmianami skórnymi, poprawią jakość struktury skóry, pozwolą na odmłodzenie jej. Do wykonana zabiegu konieczne jest krótka ankieta medyczna. Sam zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.

Comments are closed.