Jeśli szukasz możliwości na to, by dorobić kilkaset złotych miesięcznie, zainwestuj w kurs malowania paznokci. Hybrydy na paznokcie to forma zdobienia paznokci, która niemalże wyparła z rynku zwykłe lakiery. Hybrydowe są trwałe i ładnie wyglądają. Nie każda kobieta potrafi wykonać manicure sama, więc na pewno znajdziesz sporo klientek.

Jaki kurs wybrać?

W internecie znajdziesz mnóstwo ofert jednodniowych kursów, na których możesz poznać techniki nakładania hybryd na paznokcie. Dostosuj ofertę do swoich możliwości i umiejętności. Jeśli nigdy nie miałaś do czynienia z manicure, lepiej wybierz kurs stacjonarny. Jeśli potrzebujesz po prostu się doszkolić, wystarczy webinar lub kurs online.

Kursy często organizowane są przez producentów sprzętu potrzebnego do wykonywania hybrydowych paznokci. Składają się z części teoretycznej, podczas której możesz się dowiedzieć, na jakich produktach warto pracować oraz części praktycznej, gdzie uczysz się malowania.

Jeśli tylko wkręcisz się w tematykę, nic nie stoi na przeszkodzie, byś brała udział w kolejnych szkoleniach. Na kursach dla zaawansowanych możesz nauczyć się wykonywać zdobienia. Hybrydy na paznokcie, które będziesz umiała po nich wykonywać będą wyglądać jak małe dzieła sztuki. A za nie klientki będą w stanie sporo zapłacić.

Jak zdobyć klientki?

Działaj. Po prostu działaj. Na początku możesz zająć się malowaniem paznokci najbliższych. Musisz ćwiczyć, a na własnych dłoniach może być to ciężkie. Publikuj w internecie efekty swojej pracy. Dzięki temu możesz zdobyć pierwsze prawdziwe klientki.

Kiedy już nabierzesz wprawy, możesz wstawiać ogłoszenia na lokalnych portalach. Jeśli twoim atutem jest konkurencyjna cena i fakt, że dojedziesz do domu klientki, możesz mieć całkiem sporo zleceń. Hybrydy na paznokcie wykonuje się dość szybko, więc nawet pracując tylko popołudniami, możesz mieć 4 -5 klientek dziennie.

Pamiętaj też, że każda klientka co dwa – trzy tygodnie potrzebuje odnowić manicure, więc najpewniej kobiety będą do ciebie wracać co jakiś czas.

Jaki jest koszt wykonania hybryd na paznokcie?

Koszt zależy od rodzaju wykonywanego manicure. W niewielkich miastach możesz dostać 50 – 60 zł od klientki za zwykłe hybrydy i nawet 120 zł za bogate zdobienia na paznokciach. Jeśli klientki będą do ciebie wracać, możesz liczyć na stały dochód.

Na początku musisz zainwestować w lampę i produkty, ale ten koszt bardzo szybko się zwróci. Nie musisz mieć lakierów we wszystkich możliwych odcieniach. Wystarczy kupić te najpopularniejsze. Często też klientki mają swoje własne lakiery, ale potrzebują twojej pomocy w malowaniu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie hybrydy na paznokcie.

Comments are closed.