Depilacja laserowa różni się diametralnie od innych metod depilacji. Zapewnia ona przede wszystkim spokój i oszczędność czasu do końca swojego życia. Już nigdy więcej nie trzeba będzie golić się w danym miejscu poddanym poprawnej serii zabiegów depilacyjnych. Dodatkowym atutem jest brak podrażnień i dyskomfortu odczuwanego bo goleniu innymi metodami. Depilacja laserowa to pewność, że w każdym momencie dana osoba będzie czuć się pewnie i komfortowo – niezależnie od warunków.

Jak depilacja laserowa działa?

Całe swoje działanie depilacja laserowa opiera oczywiście o obecność dobrego lasera. Za pośrednictwem profesjonalisty nastawiany jest na długość fali i moc dostosowaną indywidualnie do każdego klienta. Choć technologia idzie do przodu i w dzisiejszych czasach najnowsze lasery same dostosowują się do tych parametrów będąc naprawdę idealne dla każdego użytkownika.

Emitowane światło natrafia na skórę przechodząc do jej barwnika. Tutaj następuje przekształcenie energii świetlnej w cieplną – proces ten nazywany jest termogenezą. Nagrzana melanina uszkadza strukturę, która jest odpowiedzialna za cykliczny wzrost włosów. Jest to cebulka włosowa. Jednak aby wszystko było zgodnie z zasadami trzeba zniszczyć ją w fazie wzrostu. Dlatego właśnie należy uczęszczać na serię zabiegów(nigdy nie wiadomo w jakim stanie jest obecnie cebulka włosowa). Najbardziej optymalnie jest ustawić serię zabiegów co 4 do 6 tygodni, jednak nie należy tego przeciągać, gdyż wtedy depilacja laserowa może okazać się fiaskiem i włosy znów wyrosną za rok, dwa lub trzy.

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-wroclaw/

Należy podkreślić, że mimo, że z technologicznej punktu widzenia wygląda to na poważną ingerencję w fizjologię człowieka to jest to proces w pełni bezpieczny oraz bardzo dobrze przebadany. 

Depilacja laserowa Wrocław

Wrocław jest pięknym miastem, w którym obecnych jest sporo miejsc do przeprowadzenia swojego procesu depilacji laserowej. Warto jest wybierać miejsca doświadczone z bogatą opinią aby nie natrafić na kiepski sprzęt bądź niewykfalifikowany personel.

Comments are closed.